خانواده شهید ژاله: جان‌نثار رهبریم

خانواده شهید صانع ژاله که در فتنه اخیر منافقان با شلیک گلوله به شهادت رسید با انتشار نامه‌ای بر کینه‌توزی فتنه‌گران خط بطلان زده و اعلام کردند: همواره خود را سرباز نظام و ولایت دانسته و می‌دانیم.

بسم رب الشهدا و الصدیقین بار دیگر دست جنایتکار آمریکا، انگلیس و اسرائیل از آستین فتنه‌گران و منافقین کوردل درآمد و یکی از فرزندان ایران اسلامی، حافظ قرآن، دانشجو و هنرمند بسیجی متعهد صانع ژاله را به شهادت رساندند.
ما خانواده آن شهید والامقام لازم می‌دانیم به جهت تنویر افکار عمومی مطالبی را به سمع و نظر مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی عرض کنیم.
ما خانواده شهید ژاله از بدو انقلاب تاکنون همراه و پشتیبان خط امام (ره) و رهبری معظم انقلاب بوده و هستیم و هیچ‌گاه از آرمان‌های امام (ره) و انقلاب فاصله نگرفته و نمی‌گیریم و خود را سرباز ولایت می‌دانیم و تا آخرین قطره خونمان از انقلاب و خط رهبری حمایت کرده و پشتیبانی خود را اعلام می‌کنیم.
خانواده شهید ژاله تأکید کرده‌اند: اجازه نخواهیم داد فتنه‌گران کوردل از خون پاک و مطهر شهیدمان سو استفاده کرده و فتنه‌ دیگری خلق کنند و بدین وسیله تنفر و انزجار شدید خود را از سران فتنه و حامیان منافق آنان اعلام کرده و آنان را در شهادت فرزندمان مسئول می‌دانیم.
در این نامه خطاب به ملت ایران تصریح شده است: لازم می‌دانیم از حضور میلیونی امت حزب‌الله و مردم فهیم و آگاه تهران، کرمانشاه، پاوه و اورامانات و نمایندگان مجلی شورای اسلامی، ائمه جمعه و جماعات، روحانیت، دانشجویان، فرهنگیان، بسیجیان، بازاریان و خواهران و برادرانی‌که در تشییع و تدفین کم‌نظیر فرزندمان شرکت کرده و با حضورشان تسلی بخش قلب مجروحمان بودند، تقدیر، تشکر و سپاسگزاری کنیم.
با تشکر جان‌نثار انقلاب و رهبری خانواده شهید صانع ژاله بزرگ خاندان؛ حاج مصطفی ژاله، قادر ژاله، پیمان ژاله، اقبال ژاله و ابراهیم خوش‌رو.

/ 0 نظر / 22 بازدید